Главчо
2015-06-12
Историята и животът на Главчо започнаха така:
Главчо е само на около месец и малко, но вече живее втори живот благодарение на невероятните ветеринарни лекари на ЧЕТИРИ ЛАПИ.
Беше докаран в клиниката ни след нападение от друго куче с тежка фрактура на черепа, огромен оток и нулеви шансове за живот. Главчо претърпя няколкочасова черепно-мозъчна операция, която беше успешна. Вследствие на травмата, лекарите на ЧЕТИРИ ЛАПИ имаха опасенията, че зрението на мъника е увредено и беше много вероятно той да не може да вижда. След преглед в клиника "Нова" добрите новини са, че със сигурност не е изгубил зрението си напълно и има шанс за трайно подобрение.
Главчо е истинско чудо не медицината! Преживя това, което не можеше да се преживее!
Сега това, което най-много искаме е да намерим неговото семейство: отговорни хора, които ще го даряват с цялата си любов. Пишете ни на adopt@vier-pfoten.bg
ОСИНОВЕН!